księgowość i rachunkowość
księgowa

Zarząd Spółki

Agnieszka Maciejczyk
Członek Zarządu

 
Ukończyła studia licencjackie na Wydziale Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz studia magisterskie na kierunku Zastosowanie Matematyki w Finansach i Bankowości na Uniwersytecie Rzeszowskim. Specjalizowała się w teorii gier przeprowadzając na obronie pracy dyplomowej dowód twierdzenia John Forbes Nash Jr laureata nagrody Nobla (Historia jego życia została zekranizowana w 2001 roku w filmie "Piękny umysł" (A Beautiful Mind), w którym główną rolę zagrał Russell Crowe). Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Rachunkowość i Finanse na Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz obroniła pracę z zakresu "Analiza finansowa przedsiębiorstwa". W 2008 roku otrzymała Certyfikat ksiegowy nr 21452/2008 wydany przez Ministerstwo Finansów. W 2011 roku ukończyła szkolenia na auditora wewnętrzego systemu zarządzania jakością wg normy ISO/IEC 9001:2000 a obecnie kształci się na certyfikowanego auditora wewnętrznego CIA.
 
W swoim doświadczeniu zawodowym pełniła rolę księgowej, głównej księgowej, dyrektora finansowego oraz członka zarządu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu doradza nie tylko małym przedsiębiorstwom ale przede wszystkim specjalizuje się w doradztwie firmą posiadającym osobowość prawną.
 
W naszej firmie pełni funkcję Głównej Księgowej.
 
 
Krystian Siemiński
Członek Zarządu

 
W roku 2003 uzyskał tytuł mgr inż. elektroniki na Politechnice Wrocławskiej. Temat pracy „Organizacja danych do analizy procesów społecznego wykluczenia”. W 2009 roku na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie. Ma za sobą także kurs „Zarządzanie personelem” w Rzeszowskiej Szkole Menadżerów. Z wyróżnieniem ukończył szkolenie „Pełna księgowość od podstaw” organizowany przez Stowarzyszenie Promocji Przedsiębiorczości. Przez 3 lata był auditorem wewnętrznym systemu zarządzania jakości wg normy ISO/IEC 9001:2000 oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg normy ISO/IEC 27001:2005.

 

Brał lub bierze udział w projektach informatycznych finansowanych z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Oś Priorytetowa 8 takich jak "Stworzenie internetowej platformy dynamicznego pakietowania usług turystycznych" (PO IG 8.1), "Stworzenie narzędzi do automatycznego świadczenia usług dla podróżujących samolotami" (PO IG 8.1) czy "Wdrożenie aplikacji B2B integrującej zarządzanie procesami sprzedażowy i finansowo-księgowymi" (PO IG 8.2) oraz "Rozwój działalności on-line przedsiębiorstwa (...) poprzez budowę platformy inteligentnego kojarzenia usług" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódźkiego.

 

Od ponad trzech lat prowadzi swoją firmę związaną z marketingiem internetowym a przez dwa lata zarządzał działem marketingu w dużej firmie informatycznej. Ma za sobą doświadczenie jako członek zarządu oraz prokurent. Przez prawie dwa lata zarządzał siecią sklepów komputerowych. Z pasją przez trzy lata prowadził gościnnie zajęcia w Wyższej Szkole Zarządzania w Rzeszowie z przedmiotu „Informatyka w zarządzaniu” oraz "E-marketing".

 

W naszej firmie odpowiada za pozyskiwanie klientów oraz marketing.

© Copyrights, Biuro Rachunkowe PKR, ul. Akacjowa 47, 35-113 Rzeszów